SPIN

Kulinarne Poddasze w Siedlcach

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 września 2019, 15:07 Siedlce

Kulinarne Poddasze to nowa rozrywka w Siedlcach. Oprócz wyjścia do galerii, kina czy na basen warto powiększyć wachlarz możliwości o Warsztaty Kulinarne.

Na całym świecie zajęcia z gotowania cieszą się ogromną popularnością. Podczas warsztatów można nie tylko nauczyć się przygotowywania nowych potraw czy drinków, ale również spędzić czas w świetnym towarzystwie i przede wszystkim zjeść wszystko co się stworzyło.

Kulinarne Poddasze to nowatorski na naszym regionalnym rynku projekt stworzony przez dwie osoby Grzegorza i Michała. Ten pierwszy to wieloletni praktyk, szef kuchni i zapalony twórca smaków. Ten drugi odpowiada za całokształt, wizualizacje i napędzanie tego pierwszego.

Nowoczesna sala w centrum Siedlec, dostosowana zarówno do warsztatów jak i późniejszej konsumpcji, a także do wynajmu na przeróżne okazje jak imprezy firmowe, szkolenia, konferencje czy wieczory panieńskie. Mamy pełne zaplecze gastronomiczno-cateringowe, klimatyzację, sprzęt nagłośnieniowy, projektor multimedialny i niepowtarzalny klimat.

WARSZTATY KULINARNE- o co tu chodzi

Warsztaty zamknięte są w jedną całość podczas tematycznego wieczoru. Wystarczy wejść na naszą stronę kulinarnepoddasze.pl wybrać w zakładce KUP VOUCHER interesujące warsztaty z terminem wpisanym przy każdym wieczorze. I to wszystko! Pozwól się porwać przygodzie. Nic nie trzeba przynosić ze sobą oprócz dobrego humoru i ewentualnych pojemników na zrobione (a nie zjedzone) na miejscu potrawy.

Nasz szef kuchni wytłumaczy jak zrobić każdą potrawę, będzie bacznym okiem przyglądał się poczynaniom uczestników i oczywiście wspomoże dobrą radą oraz wtrąci ciekawostki. Dla nas ważna jest rodzinna i luźna atmosfera, abyś nie poczuł się jak w szkole.

WARSZTATY JAKO POMYSŁ NA PREZENT?

Oczywiście, że tak! Wchodząc na naszą stronę wystarczy wybrać VOUCHER NA DOWOLNE WARSZTATY. Osoba, która otrzyma voucher, wybierze sama na jakie warsztaty chce przyjść. Wystarczy, że wyśle do nas wiadomość z numerem vouchera oraz datą warsztatów.

WARSZTATY DLA GRUPY lub na imprezie?

A dlaczego nie? Organizujemy dowolne warsztaty w dowolnym terminie lub mini warsztaty np. podczas imprezy urodzinowej czy spotkania integracyjnego.

ILE OSÓB JAKA CENA?

Warsztaty wieczorne prowadzimy w grupach 12-14 osób, cena standardowa to 199zł od osoby, jednak na początku robimy cenę promocyjną i za 4h świetnej zabawy koszt wynosi tylko 119zł.

NAJLEPSZE PODDASZE W MIEŚCIE ZAPRASZA!!!

Więcej informacji: kulinarnepoddasze.pl

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.