SPIN

Podsumowane sportowe weekendu

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 września 2019, 10:29 Sport

Minął weekend, a więc czas na podsumowanie sportowych zmagań siedleckich drużyn. Oba zespoły piłkarzy zremisowały ze swoimi rywalami, niestety zadowoleni nie mogą być rugbiści, którzy ulegli przeciwnikom.

Ekstraliga: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot 10:13 (3:7)

Pogoń przegrała z Ogniwem Sopot. Punkty dla zespołu zdobyli: Przemysław Rajewski 5 (K, pd), Isitolo Tuumotooa (P). W niedzielę (29 września) o 16. Pogoń zagra na wyjeździe z Rugby Łódź.

II liga: Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)

W meczu 9 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Polkowice. Bramkę dla biało-niebieskich zdobył po strzale karnym Bartosz Brodziński w 36 minucie spotkani. Kolejny mecz w sobotę (21 września). O godzinie 15. siedlczanie podejmą Błękitnych Stargard.

IV liga: Pogoń II Siedlce – Huragan Wołomin 2:2 (1:1)

Rezerwy Pogoni zremisowały na własnym boisku z Huraganem Wołomin. Obie bramki dla Pogoni strzelił po rzutach karnych Adam Mójta. Następne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w sobotę (21 września) o 12:00 w Żurominie z Wkrą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?