SPIN

Odetchnij zdrowo w Tężni Solankowej

Aneta Borkowska środa, 16 października 2019, 13:45 Aktualnie, Społeczeństwo

Jesień to okres, w którym jesteśmy najbardziej narażeni na choroby górnych dróg oddechowych, przeziębienia i infekcje.

Dlatego też zachęcamy do korzystania z Tężni Solankowej jodowo-bromowej działającej w Parku Wodnym Siedlce.

Wizyta w Tężni Solankowej to jedna z najprzyjemniejszych form terapii wziewnej, która jest doskonałą profilaktyką przy stanach zapalnych układu oddechowego, zapaleniach płuc, oskrzeli. Korzystając z Tężni Solankowej odciążamy również pracę naszych nerek, wątroby oraz przyczyniamy się do wzmocnienia układu odpornościowego.

Podczas seansu w tężni mamy okazję przebywać w podobnym mikroklimacie, jak w nadmorskich uzdrowiskach. W ciągu 1 godziny wdychania aerozolu solankowego przyswajamy taką ilość sodu, jak podczas trzydniowego plażowania. Wizyta w tężni to również świetna forma spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny. Dorośli mogą spokojnie odpocząć na leżakach, a dla dzieci bawić się licznymi grami planszowymi czy zabawkami.

Tężnia Solankowa czynna jest siedem dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. W dni nauki szkolnej z przerwą w godz. 9-13. Te godziny zarezerwowane są dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Bilet to tężni kupujemy w kasie Parku Wodnego Siedlce, polecamy płatność Siedlecką Kartą Sportową. Więcej informacji nt. tężni na stronie: www.parkwodny.siedlce.pl

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.