SPIN

Pomóżmy wygrać Kacprowi

Aneta Borkowska piątek, 25 października 2019, 14:08 Siedlce

Kacper Matejko – dziewiętnastoletni siedlczanin będzie reprezentował nasz region 6 listopada na wielkiej Gali Finałowej Mister Polski 2019 w Warszawie, w Teatrze Capitol.

Pokonał w eliminacjach do finału tego konkursu ponad 200 kandydatów z całej Polski.

Kacper jest tegorocznym maturzystą i sportowcem z zamiłowania. Był piłkarzem Pogoni Siedlce, trenował zapasy, a przez ostatnie lata można go było spotkać trenującego kalistenikę nad siedleckim zalewem. Tworzył bowiem wraz z innymi pasjonatami tego sportu grupę Street Workout Siedlce. Obecnie jako model bierze udział w licznych sesjach fotograficznych, a nawet sam staje za obiektywem aparatu jako fotograf. Jest młodym człowiekiem z pasją, który ma szansę na realizację marzeń.

Już w najbliższą niedzielę (27 października) od godziny 7:30 rano, wraz z pozostałymi finalistami będzie gościł w programie „Pytanie na Śniadanie” w telewizyjnej Dwójce.

Widzowie programu będą mogli wybrać spośród kandydatów swojego Mistera Pytania na Śniadanie, który to automatycznie awansuje do ścisłego TOP finalistów, z których jury wybierze na Gali tego najprzystojniejszego w Polsce. Ze względu na to, że są to wybory publiczności to tytuł jest szczególnie honorowy i ważny. W ciągu ostatnich dwóch lat przyniósł bowiem finalistom – Jakubowi Kucnerowi i Tomkowi Zarzyckiemu, którzy go otrzymali – również ten najważniejszy tytuł Mistera Polski.

Jak możemy pomóc?

W sobotni wieczór (26 października) na profilu Facebook programu Pytanie na Śniadanie (https://www.facebook.com/pytanienasniadanie/) pojawią się zdjęcia wszystkich finalistów. Aby zagłosować wystarczy zalajkować zdjęcie wybranego kandydata. Nasz reprezentant startuje w konkursie z numerem 6. Głosować będzie można tylko do następnego dnia tj. do niedzieli. Zwycięzca zostanie wyłoniony już podczas trwania programu na żywo.

Równolegle trwa również głosowanie SMS-owe, które da jednemu z finalistów awans do ścisłego grona tych najprzystojniejszych i szansę na tytuł. Aby zagłosować na Kacpra należy wtedy wysłać SMS na numer 7255 o treści MP.6 (Koszt SMS to 2,46 zł z VAT). Wyniki głosowania są udostępniane na bieżąco pod adresem: https://mister.gratifica.pl/

To głosowanie trwa do 6 listopada 2019 r. do godz. 20:00, czyli do rozpoczęcia Gali Finałowej w Teatrze Capitol.

zdjęcia archiwum Kacpra Matejko

3 komentarze

  1. pp dodano 2 lata temu

    Z tego co czytam, to facet jest wysportowany i ma swoje pasje. Pewnie nie jest też i głupi. Nie rozumiem dlaczego zamiast wybierać mystera pod względem tego, co sobą reprezentuje, widzowie mają wybrać tego, który lepiej prezentuje się w majtach na wybiegu.

  2. Aga dodano 2 lata temu

    Nie wyobrażam sobie by wygrał ktoś inny

  3. masz racje pp dodano 2 lata temu

    Wlasnie trafiles w sedno.W Polsce juz od dluzszego czasu stawia sie na to co sie widzi,jaki ciuch masz na sobie jak dobrze potrafisz sie sprzedac .Odnosze takie wrazenie ze na to co jest “ w srodku” jaka osoba jestes co robisz zawodowo ,jakie masz pasje to nie jest wazne.A szkoda bo pozniej w dalszych zyciach jest duzo nieszczesc i gry pozorow na zewnatrz. Co do Kacpra jest przystojnym i wysportowanym mezczyzna,kiedy spojrzalem na zdjecie w garniturze przypomnial mi sie ostatni James Bond.Powodzenia.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?