SPIN

Otwarcie obiektów sportowych w „Dwójce”

Aneta Borkowska poniedziałek, 28 października 2019, 07:47 Społeczeństwo

Propagowanie zdrowego stylu życia, to jedno z nadrzędnych zadań, jakie stawia sobie Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach, należąca do Ogólnopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Dlatego 25 października to wyjątkowa data w historii szkoły. Tego bowiem dnia zostały otwarte nowe obiekty sportowe.

Kompleks sportowy i plac zabaw to sukces wielu osób, które zaangażowały się w ich powstanie – władz Miasta Siedlce i Ministerstwa Sportu i Turystyki, pracowników Dwójki oraz wykonawców.

Po przecięciu wstęgi oraz poświęceniu obiektów sportowych uczestnicy uroczystości obejrzeli program artystyczny, w którym zaprezentowali się uczniowie obdarzeni talentem sportowym, wokalnym i artystycznym. O tym, że nauczyciele SP nr 2 potrafili zaszczepić w młodzieży chęć sportowej walki, świadczą wyeksponowane puchary, medale, dyplomy, wyróżnienia za osiągnięcia w różnych dyscyplinach sportowych.

źródło: SP nr 2

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?