SPIN

Dojazd do cmentarzy

Aneta Borkowska środa, 30 października 2019, 09:03 Siedlce

Od piątku (1 listopada) do soboty (2 listopada) włącznie, zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu umożliwiająca sprawny dojazd do siedleckich cmentarzy. Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest na godziny wieczorne 2 listopada.

Dojazd do cmentarza centralnego

Dojazd do cmentarza centralnego będzie odbywał się podobnie, jak w latach poprzednich. Na ulicach dojazdowych zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy, który zapewni sprawny przejazd w tej okolicy.

Parking znajdujący się na terenach prywatnych na rogu ulic Piaskowej i Popiełuszki jest parkingiem płatnym. Bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane będą przy ul. Cmentarnej oraz Przerwy-Tetmajera.

Wydział Dróg Urzędu Miasta proponuje parkowanie na bezpłatnych parkingach zlokalizowanych na terenie szkół „Samochodówki” i „Ekonomika” (wjazd od ul. ks. Jerzego Popiełuszki, wyjazd ul. Krystyny Osińskiej do ul. Cmentarnej).

Dojazd do cmentarza Janowskiego

Dojazd do cmentarza przy ul. Św. Faustyny Kowalskiej będzie odbywał się podobnie jak w latach poprzednich. Pojawił się nowy dojazd od północnej strony cmentarza poprzez ul. Ogrodową i Piaski Starowiejskie.

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?