SPIN

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Polish Cup 2019

Aneta Borkowska wtorek, 5 listopada 2019, 06:46 Sport

W najbliższą sobotę (9 listopada) w Siedlcach na hali sportowej ARMS przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 8 odbędą się Międzynarodowe Zawody Karate.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Akademia Sztuk Walki Jacek Szymański oraz Klub Karate Kyokushin Brzozów, współorganizatorem jest Agencja Rozwoju Miasta Siedlce. Turniej karate rozpocznie się o godzinie 10:15.

W turnieju wezmą udział zawodnicy z całego świata. Podczas wieczornej Gali Sztuk Walki odbędą się walki karate, K1 oraz MMA. Na ringu będzie można zobaczyć mistrza karate Kamila Bazelaka, który podejmie walkę w formule MMA. Oprócz Kamila Bazelaka, zobaczymy dziewięciokrotnego Mistrza Świata – nunchaku karatekę Macieja Sikońskiego, który podejmie walkę w formule karate z zawodnikiem z Grecji Dmitrisem Mpakolasem o pas mistrza świata.

– Ciekawostką jest to, że reguły walki karate zostały specjalnie zmienione na potrzeby gali. Wszystkie walki odbędą się na ringu, a walka odbędzie się na dystansie 3 rund i będzie punktowana jak walki K1, co powinno dostarczyć jeszcze więcej emocji – mówi organizator Gali Jacek Szymański.

Wstęp na zawody oraz galę jest bezpłatny.

Harmonogram zawodów:
godz. 10:15-13:00 – rundy kwalifikacyjne
godz. 13:15-14:15 – oficjalne otwarcie turnieju
godz. 14:30-16:00 – Finał Juniorów, seniorów
godz. 18:00-20:30 – Polish Cup Gala K1

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.