SPIN

Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla Wszystkich

Aneta Borkowska czwartek, 21 listopada 2019, 13:49 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 1 grudnia (niedziela) o godz. 14. dla sali „Podlasie” na Gwiazdkę Mikołaja, czyli Mikołaj dla Wszystkich.

Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla Wszystkich to największa impreza mikołajkowa dla dzieci w Siedlcach. W niedzielne grudniowe popołudnie czeka nas wiele atrakcji, radości i dobrej zabawy, a wszystko to w Mikołajkowym, przedświątecznym nastroju! Tego dnia, każdy kto zawita do sali widowiskowej „Podlasie” weźmie udział w jedynym w swoim rodzaju, przepełnionym rewelacyjnymi atrakcjami Mikołajkowym show z grami, zabawami i konkursami z nagrodami.

Wystąpią:

The Clown Circus Show Rupherta i Rico

Jeden z najlepszych duetów klaunów cyrkowych. Ruphert i Rico przygotują niezapomniane widowisko z udziałem Św. Mikołaja oraz jego zimowego orszaku. To jedyne w swoim rodzaju, przepełnione rewelacyjnymi atrakcjami przedstawienie bożonarodzeniowe dla dzieci i całych rodzin. Interaktywna fabuła wciąga do wspólnej zabawy wszystkich uczestników. Każde widowisko to bajkowa scenografia do programu (która dodatkowo jest przepięknie iluminowana bajecznym oświetleniem), deszcz świecących confetti imitujących śnieg, deszcz baniek mydlanych oraz bajkowo-mikołajkowe postaci z prawdziwego domu Świętego Mikołaja.

Mała Orkiestra Dni Naszych – koncert „List do Św. Mikołaja”

Zespół gra w składzie pięcioosobowym, który gwarantuje ciekawe instrumentarium i pełnię brzmienia. Występują znakomici muzycy: Jerzy Kobyliński – pedagog, kompozytor, założyciel zespołu, wokalista, gitarzysta; Daniel Narożnik – śpiew, gitara, janczary; Rafał Czapliński – śpiew, gitara, harmonijka ustna; Paweł Sulej – akordeon oraz Łukasz Potera – obój i fortepian. Ich koncerty i płyty to nie tylko zabawa, ale i szeroka profilaktyka zgodna z Narodowym Planem Działań na Rzecz Dzieci. W programie usłyszymy najlepsze i najbardziej znane „zimowe” przeboje zespołu. To nieustająca interakcja z dziećmi, które non stop biorą żywy udział w śpiewaniu, konkursach i dialogach z artystami. Jest to edukacja przez uśmiech, humor i zabawę, pozbawiona nudy i sztampy.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.