SPIN

Charytatywny Bieg Mikołajkowy z „Dwójką”

Aneta Borkowska czwartek, 5 grudnia 2019, 20:01 Sport

Już za 2 dni, czyli 8 grudnia o godzinie 13:00 odbędzie się Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką. W tym roku pieniądze zebrane z wpisowego i podczas biegu będą przekazane na Dom Dziecka w Kisielanach.

Zawodnicy będą biegać na dystansie 3 km a na pokonanie trasy jest 60 minut, dzięki czemu osoba nie trenująca na co dzień jest w stanie ukończyć zmagania. Trasa będzie przebiegała ulicami: START ul. Szkolna 2 – Kazimierza Przerwy-Tetmajera – Cmentarna – Władysława Reymonta – Szkolna (pętla 1,5 km x 2) META ul. Szkolna 2.

W Charytatywnym Biegu Mikołajkowym z Dwójką można wziąć udział już od 7 roku życia! Szczegółowo z trasą biegu można zapoznać się klikając w link

Dla dzieci w wieku 5 i 6 lat organizatorzy przewidzieli oddzielny dystans na około 100 metrów o 12:45 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Siedlcach.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal a w stołówce szkolnej będzie czekała na niego ciepła kiełbaska oraz herbata.

O godzinie 14:00 odbędzie się rozdanie nagród w kat:
a) Najszybszy Mikołaj (miejsca 1-3)
b) Najszybsza Śnieżynka (miejsca 1-3)
c) Najciekawsze przebranie Mikołaja
d) Najciekawsze przebranie Śnieżynki

oraz licytacja fantów przekazanych przez sponsorów: Vucher do Sushi Made in Japan o wartości 100 zł / Miesięczny karnet do Squosh Siedlce / 2x Miesięczny karnet do klubu G4 oraz pięknych ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Istnieje możliwość zapisania się elektronicznego do soboty do godziny 20:00 TUTAJ

W przypadku wolnych miejsc będzie można zapisać się w biurze zawodów, które będzie czynne od godziny 11:30 do 13:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Siedlcach ul. Szkolna 2.

Więcej informacji o zawodach znajduje się w wydarzeniu na facebooku oraz stronie internetowej FENIKS SIEDLCE

Na końcu warto dodać, że ulice Szkolna – Kazimierza Przerwy-Tetmajera – Cmentarna – Władysława Reymonta będą wyłączone z ruchu od 13:00 do 14:00 co łączy się z utrudnieniami dla mieszkańców. Organizatorzy przepraszają za kłopot i proszą o wyrozumiałość.

źródło: SP nr 2

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?