SPIN

Kino sensoryczne: „Kraina lodu II”

Aneta Borkowska niedziela, 8 grudnia 2019, 18:49 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 14 grudnia o godz. 11. na kolejną odsłonę Kina Sensorycznego. To seanse dedykowane widzom ze spectrum autyzmu oraz ich opiekunom.

Podczas seansu są przyciemnione światła oraz jest przyciszony dźwięk. Na ma reklam, nie obowiązuje zasada ciszy, a wejście i wyjście odbywa się tą samą drogą.

Tym razem będzie można zobaczyć drugą część bardzo popularnej animowanej baśni Disneya „Kraina lodu II”.

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?

Reżyseria: Jennifer Lee, Chris Buck / Scenariusz: Allison Schroeder / Gatunek: animowany, przygodowy / Kraj produkcji: USA / Rok produkcji: 2019

reklama NoveKino

Możliwość komentowania jest wyłączona.