SPIN

Mazowieckie Dni Kręgosłupa

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 grudnia 2019, 17:17 Społeczeństwo

13 i 14 grudnia w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach odbędą się „Mazowieckie Dni Chorób Kręgosłupa”.

13 grudnia odbędą się wykłady przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu diagnozowania, leczenia i rehabilitacji chorób kręgosłupa oraz dla osób zainteresowanych prewencją, holistycznym podejściem do własnego zdrowie oraz aktywnością fizyczną wzmacniającą kręgosłup. Wykłady rozpoczną się o godz. 11.

14 grudnia odbędą się bezpłatne wykłady nt. znaczenia ruchu, profilaktyki i samodzielnego dbania o zdrowie. W programie m.in.: wykład lek. med. integralnej Elżbiety Dudzińskiej o znaczeniu oddechu w leczeniu wielu dolegliwości, wykład psychodietetyczki Teresy Majewskiej nt. odżywiania jako istotnego czynnika podnoszenia jakości życia w terapii chorób przewlekłych oraz w finale zaprosimy na praktyczne ćwiczenia rozciągająco – wzmacniające przygotowane przez Katarzynę Grupińską.

Organizatorem przedsięwzięcia są: Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa – Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach im. Św. Jana Pawła II, Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach oraz Fundacja Małgosi Braunek „Bądź“.

Agnieszka Zakrzewska, Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”

2 komentarze

  1. Kiedyś i oni dowiedzą się, że mają kręgosłup. dodano 12 miesięcy temu

    Czy wykłady będą prowadzili lekarze orzecznicy ZUS dla których coś takiego jak chory kręgosłup nie istnieje.

  2. CHORE GŁOWY dodano 12 miesięcy temu

    Oni nie mogą prowadzić wykładów… bo… mają zdrowe kręgosłupy, ale chore głowy…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?