SPIN

Mazowieckie Dni Kręgosłupa

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 grudnia 2019, 17:17 Społeczeństwo

13 i 14 grudnia w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach odbędą się „Mazowieckie Dni Chorób Kręgosłupa”.

13 grudnia odbędą się wykłady przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu diagnozowania, leczenia i rehabilitacji chorób kręgosłupa oraz dla osób zainteresowanych prewencją, holistycznym podejściem do własnego zdrowie oraz aktywnością fizyczną wzmacniającą kręgosłup. Wykłady rozpoczną się o godz. 11.

14 grudnia odbędą się bezpłatne wykłady nt. znaczenia ruchu, profilaktyki i samodzielnego dbania o zdrowie. W programie m.in.: wykład lek. med. integralnej Elżbiety Dudzińskiej o znaczeniu oddechu w leczeniu wielu dolegliwości, wykład psychodietetyczki Teresy Majewskiej nt. odżywiania jako istotnego czynnika podnoszenia jakości życia w terapii chorób przewlekłych oraz w finale zaprosimy na praktyczne ćwiczenia rozciągająco – wzmacniające przygotowane przez Katarzynę Grupińską.

Organizatorem przedsięwzięcia są: Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa – Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach im. Św. Jana Pawła II, Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach oraz Fundacja Małgosi Braunek „Bądź“.

Agnieszka Zakrzewska, Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”

2 komentarze

  1. Kiedyś i oni dowiedzą się, że mają kręgosłup. dodano 2 lata temu

    Czy wykłady będą prowadzili lekarze orzecznicy ZUS dla których coś takiego jak chory kręgosłup nie istnieje.

  2. CHORE GŁOWY dodano 2 lata temu

    Oni nie mogą prowadzić wykładów… bo… mają zdrowe kręgosłupy, ale chore głowy…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?