SPIN

Pomóżmy Klaudii wrócić na boisko

Aneta Borkowska wtorek, 10 grudnia 2019, 06:54 Sport

Zawodniczka SMKK Siedlce Klaudia Rusinek po raz drugi odniosła kontuzje prawego kolana. Trwa zbiórka na operacje, która kosztuje 9 tysięcy. I ważne aby odbyła się w jak najszybszym czasie.

Klaudia jest kluczową i najskuteczniejszą zawodniczką w drużynie. Operacja obejmuje zszycie łąkotki i przyszycie do torebki stawowej, odbędzie się ona u zaufanego lekarza, który wykonywał poprzednią operacje.

Do końca zbiórki zostało 14 dni, w tej chwili na koncie jest 3 200 zł

Wesprzeć zbiórkę można poprzez stronę zrzutka.pl TUTAJ

fot. zrzutka.pl

3 komentarze

 1. Jednak dodano 4 lata temu

  Życzę jej zdrowia.
  Jednak ma ubezpieczenie w szkole, ubezpieczenie w klubie itd.

 2. obserwator II dodano 4 lata temu

  Może to zabrzmi brutalnie ale co robią władze klubu,przecież to jest ich zawodniczka.Może w tym klubie panuje taka moda,że zawodniczka gra do czasu a jak nabawi się kontuzji to muszą pomagać wszyscy a najlepiej to zbiórki publiczne,czy tędy jest droga do sukcesu i zachęcania młodych do sportu.Skoro jest najskuteczniejszą zawodniczką w drużynie to może warto aby klub zainwestował w taką zawodniczkę.

  • Klaudia dodano 4 lata temu

   Klub oferował pomoc, lecz mi zależało na tym, aby operacja odbyła się jak najszybciej i u wybranego przeze mnie lekarza.
   W tego typu operacjach kolana czas odgrywa niezwykle ważną rolę, aby struktury uszkodzone nie zanikały.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?