SPIN

Przesłuchania w ramach Festiwalu „Szła Kolęda 2020”

Aneta Borkowska piątek, 13 grudnia 2019, 12:58 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 10 stycznia (piątek) o godz. 10. do Sali Białej na przesłuchania w ramach XIV Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2020”.

Celem festiwalu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej.

Przedszkolaki będą prezentować jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w języku polskim lub języku obcym. Może to być występ solowy, w duecie lub z zespołem. Jury będzie oceniać: poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania i ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszenia, którą należy przesłać do organizatora do 3 stycznia 2020 roku. Finaliści wystąpią w Koncercie Laureatów dnia 17 stycznia (piątek) o godz. 18.00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.