SPIN

Maraton „Razem Dla Pawła Matłacza”

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 grudnia 2019, 11:38 Sport

Mkl Semp Siedlce i G4 Siedlce zapraszają na 21 grudnia na Charytatywny Świąteczny Maraton Crossfitowo-Piłkarski „Razem Dla Pawła Matłacza”.

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rehabilitację Pawła, bramkarza, wychowanka Pogoni Siedlce, który w sierpniu 2015 roku doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa w trakcie meczu.

Start imprezy o godz. 9. w sali ARMS przy siedleckiej „Samochodówce”.

W trakcie imprezy odbędą się:

  • godzinne bloki, w trakcie których uczestniczy wezmą udział w intensywnym treningu crossfitowym, po którym przeprowadzone zostaną jeszcze intensywniejsze ćwiczenia piłkarskie,
  • 10-godzinny maraton wioślarski – każdy chętny będzie mógł zasiąść do profesjonalnego sprzętu wioślarskiego i „przewiosłować” każdy, możliwy dystans – za przepłynięty kilometr poprosimy o wpłatę do puszki symbolicznej złotówki (słownie – jeden złoty polski) – na sali rozstawionych zostanie pięć stanowisk wioślarskich,
  • 10-godzinny maraton biegowy – więc również i miłośnicy biegania znajdą coś dla siebie – przy bieżni również ustawimy puszkę z prośbą o wpłatę 1 zł za każde pięć minut biegu.

Poszczególne bloki treningowe będą rozpoczynały się o każdej pełnej godzinie zegarowej, począwszy od 9. do godz. 18. Aby wziąć udział w Maratonie należy stawić się 15 minut przed każdą godziną, co ważne – obowiązkowo skorzystać z głównej szatni i zmienić obuwie na sportowe (osoby, które nie będą w zmienionym obuwiu nie będą mogły zostać wpuszczone na salę), następnie stawić się w punkcie organizacyjnym, w którym każdy zostanie „odznaczony” pamiątkowymi naklejkami przez „świątecznych pomocników Mikołaja”.

źródło: Mkl Semp Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?