SPIN

Oczami Kobiet: „Mayday”

Aneta Borkowska czwartek, 9 stycznia 2020, 06:24 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 15 stycznia o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „Mayday”.

Dwie żony to nie zdrada? Janek prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi, z którą mieszka w Warszawie oraz Marysi, z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek. Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Reżyseria: Sam Akina / Gatunek: komedia / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2020 / Czas trwania: 113 minut / Obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski, Bartosz Porczyk, Adam Woronowicz, Ewa Kasprzyk

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.