SPIN

Agata K. aresztowana

Aneta Borkowska czwartek, 6 lutego 2020, 11:17 Aktualnie, Siedlce

Agata K. tymczasowo aresztowana. Sąd Rejonowy w Siedlcach przychylił się do wniosku Prokuratury i aresztował siedlczankę na trzy miesiące.

Przypomnijmy. Chodzi o sprawę 40-latki, która podawała, że jest chora na raka, a w związku z tym na portalach społecznościowych oraz serwisie pomagam.pl organizowane były zbiórki na jej leczenie. Kobieta wczoraj usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Jak zeznała nigdy nie leczyła się onkologicznie.

Śledczy zabezpieczyli część pieniędzy na rachunkach oraz przedmioty w domu kobiety, między innymi markowe torebki. Kobieta będzie skierowana na badania psychiatryczne.

6 komentarzy

 1. Czytelniczka dodano 12 miesięcy temu

  Coś ty kobieto zrobiła? Nie szkoda ci dzieci? Wolę nie myśleć, jak rówieśnicy będą ich teraz traktować. Pieniądze zaślepiły cię. Straciłaś szacunek.

 2. Siedlczanka dodano 12 miesięcy temu

  Wyrządziłaś krzywdę, przede wszystkim swoim dzieciom i ludziom, którzy cię wspierali. Wstyd.

 3. Nawrócony biblijny Chrystusowiec dodano 11 miesięcy temu

  Nie ma możliwości przekazania pieniędzy na inny cel?

  • Kasia dodano 11 miesięcy temu

   Powinni przekazać te pieniądze naprawdę potrzebującym chorym lub oddać wplacajacym …. A oszustke nauczyć rozumu …. Sama mam obecnie problemy finansowe i z dwójka małych dzieci muszę jakoś dać rade . W życiu nie prosiłam o pomoc bo wiem ze osoby chore bardziej tej pomocy potrzebują a tu taka …..wykorzystała dobre serca by kupić sobie markowe torebki 🙁

  • Kasia F. dodano 7 miesięcy temu

   Bardzo proszę o pomoc i wsparcie: zbiórka potwierdzona przez lokalne media oraz dokumentami medycznymi. Bliska osoba cierpi z bólu. Mąż, tata dwóch kruszynek potrzebuje pomocy, dusi się. Link do zbiórki: https://pomagam.pl/dzielnatina
   Dziękuję za każdy gest

 4. Wiara czyni cuda dodano 11 miesięcy temu

  A ten kto naprawdę potrzebuje niewielkiej pomocy wstydzi sie poprosić 🙁

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?