SPIN

Ambitus Trio „Niemen akustycznie”

Aneta Borkowska czwartek, 6 lutego 2020, 11:07 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 16 lutego (niedziela) do Sali Białej o godz. 17. na koncert Ambitus Trio „Niemen akustycznie”.

Koncert w rocznicę 81. urodzin Czesława Niemena. Recital oparty będzie na twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje w akustycznych aranżacjach do tekstów najwybitniejszych polskich poetów, m.in.: A. Mickiewicza, J. Tuwima, A. Asnyka, J. Iwaszkiewicza, C. K. Norwida i innych.

Wykonanie – Ambitus Trio:
Radosław Świderski – znany i ceniony bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.
Krzysztof Chromiński – kompozytor, pianista, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.
Tomasz Rogalski – saksofon tenorowy, instrumenty perkusyjne, multiinstrumentalista, muzyk sesyjny.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży w cenie 30 zł i w dniu koncertu w cenie 40 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem, przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:00. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.