SPIN

Zapisz się na Bieg Tropem Wilczym

Aneta Borkowska czwartek, 6 lutego 2020, 06:29 Aktualnie, Sport

Przypominamy, że trwają zapisy na Bieg Tropem Wilczym. W miastach i miejscowościach w całej Polsce odbędzie się on w tym roku w niedzielę 1 marca.

W Siedlcach start Biegu nastąpi z Ośrodka Sportu ARMS przy ul. B. Prusa 6 o godz. 18:00., meta na Placu gen. W. Sikorskiego.

Bieg ma wymiar patriotyczny i historyczny. Tradycyjny dystans Biegu wynosi 1963 metry, jest to odwołanie do roku, w którym zginął ostatni, poległy w walce Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Organizator – Agencja Rozwoju Miasta Siedlce – zaprasza do udziału w imprezie całe rodziny. Nie będzie to zwykły bieg. Trasę pokonać można biegnąc, idąc albo maszerując z kijkami.

Nie ma rywalizacji ani limitu czasu, ważny jest cel, a medal na mecie otrzyma każdy uczestnik Biegu. W pakiecie startowym znajduje się koszulka z wizerunkiem żołnierza wyklętego. Bohaterem tegorocznego Biegu Tropem Wilczym w Siedlcach będzie Henryk Kończykowski, ps. Halicz. Jego biografię przybliżą uczestnikom na starcie uczniowie klas mundurowych z ZSP Nr 1 im. S. Staszica w Siedlcach.

Wzorem lat ubiegłych na mecie wszyscy uczestnicy Biegu będą mogli pokrzepić się pyszną grochówką, którą przygotuje siedleckie stowarzyszenie MTZ Korba.

Aby wziąć udział w Biegu wystarczy się zapisać wypełniając formularz rejestracyjny i uiścić opłatę startową w wysokości 25 zł od osoby.

Link do zapisów: TUTAJ

Zapisy trwają do 27 lutego. W przypadku wolnych miejsc będzie również możliwość zapisania się w Biurze Zawodów na terenie Ośrodka Sportu, ul. B. Prusa 6 w dniu biegu w godz. 16:00 – 17:45.

Odbiór pakietów startowych również w Biurze Zawodów w dniu Biegu.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.