SPIN

Spędź aktywnie ferie zimowe na obiektach Ośrodka Sportu

Aneta Borkowska poniedziałek, 10 lutego 2020, 16:08 Aktualnie, Społeczeństwo

Sauna, jacuzzi, siłownia, a może lodowisko? Ferie w domu nie muszą być nudne i kojarzyć się wyłącznie z oglądaniem telewizji lub siedzeniem przed komputerem.

Nawet jeśli nie planujemy zimowych szaleństw na stoku, to nadal tę dwutygodniową przerwę od zajęć szkolnych możemy spędzić aktywnie.

Sauna oraz jacuzzi to idealne alternatywy na zimę! Po pierwsze, wspomagają układ immunologiczny i wzmacniają odporność, pozwalają nam się ogrzać, sprawiają, że nasz humor jest lepszy, a skóra wygląda zdrowiej i młodziej.

Jeżeli tylko Twoje zdrowie na to pozwala, skorzystaj z sauny fińskiej oraz jacuzzi i zapomnij o tym, jak zimno i nieprzyjemnie jest na zewnątrz.

W dniach 8-23 lutego Ośrodek Sportu przy ulicy Bolesława Prusa 6 wydłuża godziny otwarcia strefy sauny fińskiej i jacuzzi, z których będzie można skorzystać od 12:00 do 21:00. Dla osób, które stawiają na większy wysiłek fizyczny świetną alternatywą będzie siłownia, która czynna jest codziennie w godzinach 8:00-21:30.

Niekwestionowaną zimową atrakcją dla wszystkich, niezależnie od wieku, jest lodowisko. Na naszej ślizgawce doskonale bawią się dzieci, młodzież i osoby dorosłe. To także świetna dawka sportu i forma rodzinnego spędzenia czasu.

Nie pozwólcie sobie na nudę, ferie zimowe w mieście również można spędzić aktywnie. Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu podczas ferii na obiektach Ośrodka Sportu ARMS przy ulicy Prusa 6.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.