SPIN

Bieg Dla Kacpiego Boruty

Aneta Borkowska środa, 26 lutego 2020, 09:09 Sport

8 marca odbędzie się 6 Siedlecki Marsz NW oraz Bieg Dla Kacpiego Boruty, chłopca chorego na SMA. Impreza odbędzie się nad Siedleckim Zalewem.

Jedyną nadzieją na wyleczenie chorego chłopca jest najdroższy lek na świecie, który kosztuje 9 milionów złotych. Wszystkie środki jakie uda się zgromadzić podczas imprezy zostaną przekazane właśnie na zasilenie twej kwoty.

Start i Meta zlokalizowana będzie na terenie Cichej Stanicy. Trasa biegu i marszu wytyczona będzie na ścieżce spacerowej dookoła zalewu.

Rozegraną zostaną 3 konkurencje:

  • marsz NW na dystansie 2 okrążeń zalewu – marsz oceniany będzie przez międzynarodowych sędziów
  • bieg na dystansie 2 okrążeń zalewu,
  • marsz honorowy na dystansie 1 okrążenia zalewu.

Każdy kto pokona trasę otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz będzie mógł się zregenerować na poczęstunku.

Zapisy możliwe są drogą elektroniczną TUTAJ oraz w razie nie osiągnięcia limitu uczestników, w dniu zawodów w biurze zawodów.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie Cichej Stanicy. Otwarcie biura nastąpi o godz 11. natomiast start wspólny zawodów o godz. 13. Dekoracje zwycięzców przewidziano na godz. 14:30.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w biegu nad Zalewem zapraszamy do udziału w Wirtualny Bieg Dla Kacpiego Boruty. Pomóc też można przekazując swoje medale na Pomoc Na Medal – Dla Kacpiego Boruty – medale będą też zbierane w dniu zawodów.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Działamy Pomagamy – Skórzec / Pomoc Na Medal / Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?