SPIN

Stroje piłkarskie z nadrukami – od projektu do produkcji

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 marca 2020, 10:53 Siedlce

Stroje piłkarskie z nadrukami są wymagane podczas oficjalnych meczów. Tworzenie strojów piłkarskich, strojów drużynowych i strojów kibiców wcale nie jest tak skomplikowane jak się początkowo wydaje.

Kluczem do sukcesu jest dotarcie z zamówieniem bezpośrednio do producenta (np. sklep sportowy PEHA). Potem cały proces tworzenia strojów piłkarskich, ustalania ich kolorystyki i nadruków jest już banalnie prosty!

Jak zaprojektować strój piłkarski?

Producent odzież sportowej PEHA oferuje ponad 20 gotowych projektów strojów piłkarskich. Każdy z nich dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Łącznie daje to nawet kilkaset propozycji – dlatego też, większość klubów jest w stanie dopasować idealne stroje piłkarskie z nadrukiem do swoich potrzeb. Niemniej jednak dla zespołów, które chcą wyjątkowych i unikalnych kompletów meczowych, marka sportowa PEHA przygotowała specjalną ofertę, jaką jest możliwość realizacji indywidualnego zamówienia, według dostarczonego projektu. Zespół może zaprojektować indywidualny układ graficzny, kolorystyczny i dopasować nadruki na koszulkach do piłki nożnej.

Stroje piłkarskie z nadrukami – jak wybrać metodę nadruku?

Z uwagi na specyfikę sportu – każdy strój piłkarski jest poddawany częstym działaniu wody i detergentów. Przy wyborze dzianiny na stroje piłkarskie warto pamiętać o tym, że musi być ona trwała i doskonale przepuszczać powietrze. Poliester jest miły w dotyku, lekki i szybkoschnący. Dzięki budowie włókien syntetycznych, nie jest higroskopijny. Skóra zawodnika zostaje przyjemnie sucha, a organizm nie ulega przegrzaniu. Poza tym, stroje piłkarskie wykonane z poliestru są doskonałym materiałem pod nadruki sportowe. Nie wymagają przy tym prasowania i schną dosłownie w kilkanaście minut, co jest zaletą dla „zapominalskich”, którzy muszą mieć gotowy i czysty strój przed kolejnym treningiem. Z kolei najlepszą metodą nadruku, która jest opcjonalna przy personalizacji sportowej jest sublimacja.

Druk sublimacyjny polega na trwałym wtopieniu dostarczonego przez zamawiającego projektu. W przeciwieństwie do nadruków naklejanych – personalizacja odzieży wykonana metodą sublimacji nie odkleja się i nie pęka. Jest tak samo elastyczna jak materiał koszulki i jest jego integralną częścią. Niektórzy producenci polskich strojów piłkarskich oferują usługę sublimacji gratis – do zamówionych kompletów piłkarskich (PEHA). Stroje piłkarskie z nadrukiem są wymagane podczas każdego meczu i dają zawodnikom profesjonalny wygląd na boisku.

reklama PH SPORT

Możliwość komentowania jest wyłączona.