SPIN

Diamentowa liga, e-sportowe emocje i FIFA 20

Aneta Borkowska piątek, 6 marca 2020, 13:52 Aktualnie, Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oraz Klub Sportowy Diamond Football League zapraszają to udziału w turnieju FIFA 20 w Siedlcach. E-sport wkracza na siedlecką wirtualną murawę.

Turniej FIFY 20 odbędzie się 28 i 29 marca w hali sportowej ZSP Nr 3, ul. Popiełuszki 8.

Gramy w trzech grupach wiekowych: A – do 10 lat, B – od 10 do 16 lat, C – 16+. Każda grupa wiekowa liczy max. 32 graczy.

Łączna pula nagród to 6.000 złotych. A jest o co grać, każda grupa wiekowa walczy o jednakowe nagrody, a są nimi: 1. miejsce – Stół Gamingowy Ultradesk SPACE XXL / 2. miejsce – Fotel Gamingowy Prototype Warrior Red / 3. miejsce – Kontroler Dualshock 4

Harmonogram turnieju:
28 marca od 9:00 – Grupa A i B rozgrywa swoje mecze do ćwierćfinałów
29 marca od 9:00 – Grupa C rozpoczyna swoje zmagania Finały wszystkich grup wiekowych

Zasady gry: system szwajcarski. PS4. Gramy oficjalnymi drużynami dostępnymi w FIFA 20. Nie rezerwujemy drużyn. Dwójka Graczy może grać tym samym zespołem. Istnieje tu kompletna dowolność i wygoda w wyborze na przestrzeni całego turnieju! Jeśli uważasz, że Twój pad przynosi Ci szczęście, to nie ma żadnego problemu, byś zabrał go na turniej.

Zapisy do turnieju na stronie: TUTAJ

Zapraszamy również wszystkich sympatyków gier komputerowych do kibicowania i obserwowania. Podczas dwóch dni turnieju dostępna będzie dla wszystkich bezpłatna strefa Media Markt. Wśród atrakcji m.in. wyspa Minecraft, konsole do gry, ekspozycja jeździków, hulajnóg i desek elektrycznych. Tor przeszkód i konkursy z nagrodami.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.