SPIN

Smykofonia na Mazowszu – koncert „Muzzle”- przełożony

Aneta Borkowska niedziela, 8 marca 2020, 10:45 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 marca (niedziela) o godz 12. do Sali Białej na Smykofonię na Mazowszu – koncert „Muzzle”.

Koncert zostaje przełożony na inny termin

Chodźcie tam, gdzie słychać ukraińskie niziny i góry Albanii, klezmerski taniec i polkę z Lubelszczyzny. Układamy ten koncert razem z wami: kawałek po kawałku, więc dłonie do klaskania i głosy do śpiewania spakujcie w tobołek i w drogę!

Wykonawcy: Olena Yeremenko – skrzypce, Patryk Walczak – akordeon, Oliwier Andruszczenko – klarnet, Anna Szawiel – prowadzenie.

Smykofonia to sezon koncertowy dla melomaluszków, rodziców, dziadków, wujków i cioć pod hasłem Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie.

Program Smykofonii budujemy w oparciu o doświadczenia fundacji Muzyka jest dla wszystkich, współpracujących animatorów, pedagogów, ekspertów oraz wybitnych artystów. Kształt koncertów Smykofonii wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są raczej krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Czas trwania koncertu to około 40-45 minut. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością. Interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię. Scenografia sali również odgrywa rolę (kolorowe wykładziny i poduchy).

Bilety w cenie 10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci) do nabycia w kasach MOK: przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem, przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:00. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.