SPIN

Mecz KPS bez kibiców

Aneta Borkowska wtorek, 10 marca 2020, 15:29 Sport

Zgodnie z komunikatem wydanym przez Polską Ligę Siatkówki mecze Krispol 1.Liga aż do odwołania odbywać się będą bez udziału publiczności.

W związku z tym będzie tak podczas najbliższego spotkania KPS. Mecz 14 marca o godz. 18 z AZS AGH Kraków będzie rozegrany bez wsparcia kibiców.

Poniżej komunikat Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki

Informujemy, że w związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu wszystkich imprez masowych, którą ogłoszono do publicznej wiadomości we wtorek 10 marca, we wszystkich rozgrywkach zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki – tj. PlusLidze, Lidze Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn, mecze rozgrywane będą bez udziału publiczności, aż do odwołania tej decyzji przez stronę rządową.

– Działamy w oparciu o zalecenia epidemiologów i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Chcemy być odpowiedzialni i mądrzy przed szkodą – poinformował Mateusz Morawiecki po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego (RZZK).

Decyzja Premiera oznacza odwołanie wszystkich imprez masowych w Polsce, w tym meczów naszych zawodowych lig jako imprez masowych.

Nasze rozgrywki będą zatem kontynuowane, lecz już nie jako imprezy masowe. Kibice będą mogli je śledzić w ramach transmisji na sportowych antenach Polsatu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?