SPIN

Na wyniki czeka 48 osób aktualizacja

Aneta Borkowska sobota, 28 marca 2020, 06:38 Aktualnie

W tej chwili (na godz. 6.) na wyniki czeka 48 osób. Wczoraj do badania zgłosiło się 28 osób.

AKTUALIZACJA: szpital dostał wszystkie wyniki z 26 marca oraz jeden z 27 marca – wszystkie były ujemne. Placówka czeka jeszcze na jeden wynik z 25 marca i 10 z wczoraj. W tej chwili na wyniki czeka 28 osób.

Jeden wczorajszy wynik był pozytywny.

AKTUALIZACJA godz. 15.30 – na wyniki czeka 30 osób, od 12.30 nie wpynęły żadne wyniki

Komentarze (1)

  1. Topazianka dodano 2 lata temu

    Kochani, to co się teraz dzieje w naszym kraju jest po prostu straszne. A najgorsze jest to że my prości ludzie dalej o tym wirusie wiemy za mało, w jakim tempie się rozwija ile czasu od zarażenia mamy żeby działać żeby te nasze choroby współistniejące nie dały nam gwoździa do trumny. Ja np. choruje na serce od wielu lat a jestem w sumie młoda jeszcze i nie wiem jak poradzić sobie z obecną sytuacja.zaczgnam popadać w paranoję tym gorzej ze nawet nie mamy w obecnej sytuacji możliwość skorzystania z pomocy i rady lekarza. Bo przez telefon to ja sobie mogę z koleżanką porozmawiać. Teraz leczą tylko na koronowirusa reszta ludzi może zdychać. Nie mniej jednak, uważajcie na siebie i swoje rodziny. A dla już chorych duuuzo Zdrowia

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?