SPIN

ARMS przyłącza się do ogólnopolskiej akcji #zostańwdomu

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 marca 2020, 15:37 Aktualnie, Społeczeństwo

Jak wiadomo nasze obiekty sportowe, pozostają zamknięte do odwołania. Rozporządzenie Ministra Zdrowia wprowadzające na terenie całego kraju stan epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-COV-2 zakazuje prowadzenia wszelkiej działalności związanej ze sportem, rekreacją i rozrywką.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie apelujemy o pozostanie w domach oraz unikanie skupisk ludzi. Zadbajmy o siebie nawzajem i bądźmy odpowiedzialni.

Wykorzystajmy ten czas rozsądnie i efektywnie. Pamiętajmy o tym, że pozostając w domu również możemy spędzać czas aktywnie. Codzienna gimnastyka, zdrowe odżywianie, częste rozmowy z bliskimi (oczywiście za pomocą komunikacji na odległość) to filary dbania o zdrowie psychofizyczne całej rodziny w okresie kwarantanny.

Gdy tylko będzie to możliwe, drzwi naszych obiektów sportowych znów będą dla Was otwarte. Wtedy nadrobimy zaległości w pływaniu, treningach na siłowni, jeździe na rolkach czy grze w kręgle. Na obecną chwilę jednak potraktujmy zalecenia poważnie, zastosujmy się do nich i pozostańmy w domach.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.