SPIN

Akcja „Truchtem przez Siedlce”

Aneta Borkowska piątek, 17 kwietnia 2020, 11:12 Sport

W Siedlcach 19 kwietnia odbędzie się akcja „Truchtem po Siedlcach” online, która pozwoli poprawić swoją formę nie wychodząc z domu.

O godzinie 16.00 wszyscy chętnie spotykają się na fanpagu „Truchtem po Siedlcach”. Na początek odbędzie się rozgrzewka. Po niej zostanie zaprezentowana 3 km trasa ulicami Siedlec. Po zakończonej pierwszej trasie będzie chwila na oddech i rozpocznie się kolejna trasa niespodzianka.

W biegu w swoim mieszkaniu/domu/ogrodzie lub na balkonie – przed ekranem telewizora laptopa czy smartfona, mogą pobiec całe rodziny. W trakcie biegu będą mety dla dzieci w wieku 6lat (200m), 8lat (400m) i 10 lat(800m). Dla starszych trasa 3 kilometrowa.

Nie zabraknie także konkursu, a do wygrania będzie rower miejski. Co zrobić by wygrać? W trakcie truchtania, wystarczy wykonać sobie niepowtarzalne i kreatywne zdjęcie lub nagrać 5 sekundowy filmik i wstawić w komentarzu pod tym wydarzeniem.

Fundatorem nagrody jest po raz kolejny Centrum Rowerowe Onilus ul. Lecha Kaczyńskiego.

Organizatorzy: Grzegorz Orzełowski, Firma Film Shot, Leniwce.pl, Onilus Siedlce, Beata Dąbrowska, Agnieszka Osmólska-Ilczuk Marcin Jabłkowski, ks. Marcin Olek.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?