SPIN

Koncert „Gramy dla Mamy”

Aneta Borkowska piątek, 15 maja 2020, 12:55 Kultura

Z okazji Dnia Matki Centrum Kultury i Sztuki udostępni koncert „Gramy dla Mamy” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach oraz solistów. Nagranie dostępne będzie na kanale YouTube CKiS od niedzieli (24 maja) od godz. 12:00 do wtorku (26 maja) do godz. 22:00.

„Gramy dla Mamy” to niezwykły koncert przygotowany specjalnie z myślą o Dniu Matki. W programie znajdą się polskie i zagraniczne przeboje muzyki rozrywkowej i klasycznej, w nowych aranżacjach. Usłyszymy nowe brzmienie takich utworów jak m.in. „Radość najpiękniejszych lat” z rep. Anny Jantar, „Mamo nasza Mamo” z rep. Czesława Niemena, „Kiedy skrzypce grają” z opery „Cygańska Miłość” czy też Arię Skołuby z opery „Straszny Dwór”. Ponadto w koncercie wiele znanych i lubianych utworów muzycznych, które Artyści przygotowali specjalnie z okazji wyjątkowego święta jakim jest Dzień Matki.

Wykonanie: Orkiestra Wojskowa w Siedlcach / Dyrygent: kapitan Dariusz Kaczmarski / Soliści: Natalia Koperkiewicz, Marcin Sójka, Justyna Kowynia-Rymanowska, Patryk Rymanowski, Gabriela Kardacz, Ewa Siembida i Robert Protasewicz / Gościnnie wystąpi rodowity Szkot – Lindsay Davidson

Koncert dostępny będzie na kanale YouTube CKiS oraz na stronach: www.ckis.siedlce.pl, www.facebook.com/ckis.siedlce

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?