SPIN

Filmowe lato: „Gang zwierzaków”

Aneta Borkowska środa, 19 sierpnia 2020, 08:14 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza na Filmowe Lato. We wtorek (25 sierpnia) o godz. 11.30 będzie można obejrzeć bajkę „”.

Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych.

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Reżyseria: Reinhard Klooss / Scenariusz: Reinhard Klooss / Gatunek: animowany, familijny, komedia / Rok produkcji: 2019 / Czas trwania: 93 minuty

reklama NoveKino

Możliwość komentowania jest wyłączona.