SPIN

Oczami Kobiet: „Pojedynek na głosy”

Aneta Borkowska czwartek, 20 sierpnia 2020, 09:25 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza 26 sierpnia o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Pojedynek na głosy”.

Film "Pojedynek na głosy"

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

Reżyseria: Peter Cattaneo / Scenariusz: Rosanne Flynn, Rachel Tunnard / Gatunek: dramat / Kraj produkcji: Wielka Brytania / Rok produkcji: 2019 / Czas trwania: 112 minut / Obsada: Kristin Scott Thomas, Sharon Horgan, Emma Lowndes, Gaby French, Lara Rossi, Amy James-Kelly.

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.