SPIN

Koncert zespołu Barfly Akustik

Aneta Borkowska piątek, 21 sierpnia 2020, 17:17 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 27 sierpnia (czwartek) o godz. 19. na skwer przy fontannie na kolejną odsłonę cyklu MOK Summer Music Festival. Na scenie wystąpi zespół Barfly Akustik.

Barfly Akustik to warszawski zespół muzyczny poruszający się w klimatach z pogranicza alternatywnego popu i rocka. Zespół tworzą Filip Boczek (gitara i wokal), Paweł Czerwiński (cajon, instrumenty perkusyjne) oraz Rafał Kłoś (wokal).

Koncert zespołu Barfly Akustik

Muzyka Barfly Akustik jest wypadkową licznych inspiracji i doświadczeń muzycznych z przeszłości. W latach 2008-2018, muzycy działali w hard rockowym siedleckim zespole Midway, którego muzykę można śmiało określić jako potężną dawkę gitarowego grania, połączoną z solidną sekcją oraz energetycznym wokalem i polskimi tekstami. Grupa ta występowała na wielu koncertach oraz dzieliła scenę z uznanymi polskimi kapelami, między innymi z Acid Drinkers, Turbo, Proletaryat, Ira czy Mech. Natomiast perkusista Paweł Czerwiński występował również w innym warszawskim zespole rockowym – Fix The Man, z którym miał okazję występować przed I Am Giant.

Obecnie Barfly Akustik pracuje nad pierwszym pełnoprawnym wydawnictwem płytowym.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.