SPIN

18 Dywizja kontra Urząd Miasta

Aneta Borkowska środa, 2 września 2020, 11:27 Sport

3 września (środa) o godzinie 10.00, na stadionie przy ul. Jana Pawła II 6, odbędzie się mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się reprezentacje 18 Dywizji Zmechanizowanej i Urzędu Miasta Siedlce.

Mecz jest częścią obchodów drugiego święta 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka oraz Dni Siedlec. Na murawie będą sportowo rywalizować drużyny 18 Dywizji Zmechanizowanej na czele z dowódcą dywizji, gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim oraz Urzędu Miasta Siedlce na czele z prezydentem miasta, Andrzejem Sitnikiem. Koszulkę 18 Dywizji Zmechanizowanej założy również Elżbieta Buk, córka patrona dywizji oraz zawodniczka Beach Soccer Club Grembach Łódź – mistrza Polski w plażową piłkę nożną. Celem meczu jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz krzewienie sportowej rywalizacji.

Wstęp na mecz jest bezpłatny. Obowiązywać będą jednak ograniczenia organizacyjne związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Na stadionie należy zajmować co drugie miejsce na widownie. Na stadionie nie będzie mogło przebywać więcej niż 50% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności. Widzowie są obowiązani zakrywać usta i nos.

autor: mjr Przemysław Lipczyński, szef sekcji prasowej 18DZ

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?