SPIN

Rajd Rowerowy „Rower Lover

Aneta Borkowska środa, 9 września 2020, 10:04 Aktualnie, Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu organizuje rajd rowerowy, który odbędzie się 20 września.

W związku z sytuacją panującą w kraju oraz wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego w rajdzie będzie mogło wziąć udział nie więcej niż 250 osób.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Elektroniczne zapisy zostaną uruchomione 11 września o godzinie 10:00. Szczegółowe informacje oraz link do zapisów dostępne są na stronie arm.siedlce.pl w zakładce aktualności.

Start i meta – parking stadionu ul. Jana Pawła II 6 o godzinie 16:00. Zapraszamy również na tor przeszkód zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego na parkingu stadionu o godzinie 15:00.

Partnerami wydarzenia jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Toyota Auto Podlasie. Wydarzenie jest organizowane w ramach miejskich Inicjatyw Antycovidowych.

źródło: ARMS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?