SPIN

Art Styl „Jeszcze w zielone gramy…”

Aneta Borkowska czwartek, 10 września 2020, 10:41 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 17 września (czwartek) do sali „Podlasie” na koncert Zespołu Wokalnego Art Styl „Jeszcze w zielone gramy…”.

Zespół Wokalny Art Styl zaprasza na koncert, w czasie którego usłyszymy lubiane utwory znane z polskiej estrady, w pięknej, kobiecej interpretacji. Art Styl to 10 głosów, 10 różnych muzycznych osobowości, które potrafią w niezwykły sposób stworzyć wspaniały klimat oraz zaangażować do wspólnego śpiewania publiczność w każdym wieku.

Koncert przygotowany pod kierunkiem artystycznym Urszuli Chruściel, z akompaniamentem na fortepianie Marcina Chojeckiego.

Zespół Wokalny Art Styl od 2015 roku pracuje w ramach Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura w sieci”.

Darmowe zaproszenia do obioru w kasie MOK w budynku „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.