SPIN

Polskie stroje sportowe – nieoczywisty wybór w zasięgu ręki

Aneta Borkowska poniedziałek, 14 września 2020, 20:42 Siedlce

Na rynku odzieży sportowej jest bardzo duża konkurencja. Firmy rywalizują ze sobą ceną, krojem, wykorzystanymi nowoczesnymi rozwiązaniami i wieloma innymi aspektami, na które docelowy odbiorca może nawet nie zwrócić uwagi. Jak wybrać najlepszy strój sportowy, nie zwariować i przy okazji nie zbankrutować?

Polskie marki kontra zagraniczne koncerny?

Polska na szczęście przestaje się już wstydzić swojej produkcji, a nawet wręcz przeciwnie. Kupowanie polskich produktów – począwszy od spożywczych, skończywszy na odzieży – stanowi obecnie powód do dumy i swego rodzaju prestiż. Nic dziwnego – polskie produkty stają się synonimem jakości nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Wiele osób myśląc o odzieży sportowej, widzi oczyma wyobraźni, znane rozpoznawalne, zagraniczne marki. Tymczasem polscy producenci odzieży sportowej np. polska marska sportowa PEHA, od lat działają na rodzimym rynku sportowym z coraz większymi sukcesami. Co stoi za ich pozycją?

Polskie znaczy lepsze?

Polskie marki sportowe, np. PEHA produkująca odzież sportową dla dzieci i dorosłych – stawiają na jakość, precyzję wykonania i jednocześnie są w stanie zaoferować bardzo konkurencyjną cenę. Na jej ostateczną wysokość ma również fakt, że wspominana marka PEHA umożliwia również wykonanie całkowicie bezpłatnej sublimacji, czyli trwałej personalizacji sportowej. Taki „gratis” ma bardzo duży wpływ na ostateczną cenę. Warto pamiętać, że cena sublimacji na jednej sztuce odzieży może wynieść nawet 40 złotych, a usługodawca dolicza czasem również dodatkowe koszty za ustawienie maszyny. Niemniej jednak naprawdę niewielu producentów udostępnia, podobnie jak PEHA, taką usługę – żeby zaoszczędzić trzeba po prostu trochę poszukać!

Wybór polskich marek sportowych ma pozytywny wpływ nie tylko na samą satysfakcję z zakupów, ale ma realny oddźwięk dla wspierania lokalnych przedsiębiorców, który przejawia się właśnie w gospodarczym lokalnym patriotyzmie. Dodając fakt, że polska odzież sportowa naprawdę w niczym nie ustępuje zagranicznym, znanym markom – nie powinno się długo zastanawiać nad właściwym wyborem strojów sportowych.

reklama Paweł Handzel, PEHA

Możliwość komentowania jest wyłączona.