SPIN

Koncert „Odrobinę szczęścia w miłości”

Aneta Borkowska środa, 23 września 2020, 06:18 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 26 września (sobota) o godz. 18. do sali „Podlasie” na koncert Marleny Uziębło & The Blue Angel Band „Odrobinę szczęścia w miłości”.

Przedwojenne Piosenki Filmowe to najnowszy program Marleny Uziębło i The Blue Angel Band. Koncert Odrobinę szczęścia w miłości to podróż do rozśpiewanego świata polskiej kinematografii. Piosenki: „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Nie kochać w taką noc to grzech”, odkrywają czar epoki, która odchodzi w zapomnienie, a której ostatnim, bezcennym dokumentem są pełne humoru i wdzięku przedwojenne filmy. Tola Mankiewiczówna, Eugeniusz Bodo, Adolf Dymsza, Aleksander Żabczyński, Hanka Ordonówna to aktorzy, dzięki którym powracamy do niezwykłego świata dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie, w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

Projekt realizowany w ramach Konkursu Projektów Kulturalnych 2020 Prezydenta Miasta Siedlce.

Darmowe zaproszenia do obioru w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.