SPIN

Podsumowanie weekendu

Aneta Borkowska niedziela, 27 września 2020, 22:46 Sport

Minął weekend, a więc czas podsumować wyniki siedleckich zespołów. Piłkarze zremisowali swoje spotkania, a zadowolone mogą być siatkarki, które rozpoczęły sezon od wygranej.

II liga: Wojskowe Warszawa – Ósemka Siedlce 1:3 (17:25, 25:23, 22:25, 21:25)

W meczu pierwszej kolejki II ligi kobiet Ósemka Siedlce pokonała na wyjeździe Wojskowe Warszawa. W drugiej kolejce Ósemka na wyjdździe wybierze się do Białegostoku, by zmierzyć się z tamtejszym BAS. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 3 października o 17.

II liga: GKS Katowice – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

W meczu 5 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe z GKS Katowice. Bramki dla biało-niebieskich strzelili: Franciszek Wróblewski i Bartosz Brodziński. Następna kolejkaw najbliższą środę (30 września). O godzinie 18. Pogoń przed własną publicznością zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań.

IV liga: Mazowsze Grójec – Pogoń II Siedlce 0:0

Rezerwy siedleckiej Pogoni w Grójcu zremisowały bezbramkowo z miejscowym Mazowszem. Kolejne spotkanie w niedzielę (4 października) o 11:00 w Siedlcach z Pilicą Białobrzegi.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?