SPIN

Uczestnicy protestów mają wsparcie prawników

Aneta Borkowska czwartek, 29 października 2020, 18:14 Społeczeństwo

Adwokaci z Izby Adwokackiej w Siedlcach zadeklarowali, że udzielą bezpłatnej pomocy prawnej uczestnikom protestów.

Od ponad tygodnia trwają protesty społeczne, w ramach których dochodzi do zatrzymań, stosowania środków przymusu, legitymowania uczestników protestu. W dniu dzisiejszym pojawiła się zapowiedź Prokuratora Krajowego prowadzenia postępowań karnych wobec organizatorów i uczestników protestów. Jako przedstawiciele zawodu zaufania publicznego – adwokaci Izby Adwokackiej w Siedlcach pragną nieodpłatnie nieść pomoc prawną osobom, które będą miały problemy prawne związane z ich działalnością społeczną.

Wszyscy zainteresowani pomocą, mogą kontaktować się z koordynatorem akcji w imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej – adw. Kacprem Troszkiewiczem – tel. 606 934 13

2 komentarze

  1. Brawo... dodano 12 miesięcy temu

    …brawo, brawo! Nie dajmy się zastraszyć przez bandę Kaczora!

  2. obserwator II. dodano 12 miesięcy temu

    Może obrońcom kościołów szczególnie w stolicy by się przydała opieka psychiatryczna szczególnie jak jeden taki niedorozwój stoi z krzyżem w ręku i wyklina wszystkie inne światopoglądy zaczynając od marksistów,ale jak by miał trochę oleju w głowie to marksiści nie bali się krzyża a postrach ten może być tylko dla szpanu i wrzasku jaki się wydobywał z gardła tego krzykacza.Żałosna paranoja w obronie wiary i kościołów przez takich obrońców chyba tych słynnych "brygad narodowych".Może tu należy poszukać bezpłatnych porad i diagnozy tego typu przypadków.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?