SPIN

„O Piracie Buciorze…” – spektakl LIVE

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 listopada 2020, 10:21 Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza w niedzielę (15 listopada) o godz. 16. na transmisję LIVE spektaklu Teatru ES pt. „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb a zyskał przyjaciela”.

Niezwykle barwne widowisko teatralne, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. Tytułowy pirat Bucior i jego gadatliwa i bardzo kolorowa Papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znalazł na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. A Papuga? Gada, gada, gada… Świetna zabawa z bajecznie kolorowymi kostiumami, niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującą puentą.

Scenariusz: Stefan Szulc / Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz / Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.