SPIN

Akcja „Serce na dłoni” po raz drugi

Aneta Borkowska czwartek, 12 listopada 2020, 10:23 Siedlce

W Siedlcach po raz drugi odbędzie się zbiórka dla pacjentów siedleckich szpitali, hospicjum i ZOLu. Organizatorem jest Joanna Woszczyńska (choreograf Formacji LUZ).

Ludzie są chorzy nie tylko na covid, przywożeni karetkami, często zostają w szpitalach na dłużej i tylko w rzeczach, które mają na sobie!!! Ograniczony dostęp rodziny lub bez interesującej się rodziny, zdziesiątkowany, wyczerpany personel lekarski … to rzeczywistość, która nas „zaskoczyła”. Chociaż w ten sposób pomóżmy razem poprawić im komfort życia – napisała na swoim profilu społecznościowym organizatorka akcji.

Część rzeczy uzbieranych podczas pierwszej odsłony akcji. Fot. fb Joanna Woszczyńska

Termin zbiórki: 13 listopada (najbliższy piątek) w godz. 10:00-17:00
Miejsce: ul. Pułaskiego 7, Akademia Sztuk Piękna 7

Co jest potrzebne:

Środki do higieny osobistej: pampersy dla dorosłych, płyny do mycia ciała, mydła w płynie, pasty do zębów, szczoteczki, ręczniki, kremy do rąk, chusteczki nawilżające dla dzieci

Ubrania: skarpety bawełniane, damska i męska bielizna bawełniana, piżamy (damskie, męskie), podkoszulki bawełniane, koce, kapcie

2 komentarze

  1. Siedlczanka dodano 11 miesięcy temu

    Piękna inicjatywa , brawo👍

  2. Siedlczanka2 dodano 11 miesięcy temu

    Super

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?