SPIN

Spektakl „Kryształowa Królowa Śniegu”

Aneta Borkowska poniedziałek, 28 grudnia 2020, 14:26 Kultura

Już w najbliższą niedzielę (3 stycznia) o godz. 16. na kanale YouTube CKiS będzie można obejrzeć spektakl pt. „Kryształowa Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów agencji artystycznej PrymArt.

Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną Kaja do gry dobra i zła. Gerda, chcąc ratować brata, będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu? Przekonamy się podczas przedstawienia.

Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną, przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej pasjonującej historii.

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.