SPIN

Orszak Trzech Króli w tym roku kameralny

Aneta Borkowska środa, 30 grudnia 2020, 12:02 Społeczeństwo

W tym roku ze względu na epidemie koronowairusa tradycyjnie Orszak Trzech Króli się nie odbędzie. W związku z tym Fundacja Nasza Szkoła zaprasza do wzięcia udziału w Spacerze Orszakowym po Siedlcach.

Od 1 do 6 stycznia będzie można indywidualnie lub w gronie najbliższych przejść trasą orszaku. Ta tradycyjnie prowadzi od placu przy Muzeum Regionalnym naprzeciwko Starego Kościoła poprzez ulicę Piłsudskiego, Wojskową w kierunku siedleckiej katedry. W miejscach gdzie dawniej odbywały się sceny orszakowe, rozstawione zostaną tablice orszakowe z ciekawymi informacjami o historii Orszaku i historii Zbawienia. Znajdą się też zadania dla uczestników i pytania do krzyżówki orszakowej, która zamieszczona jest na stronie internetowej Fundacji Nasza Szkoła.

Uczestnicy orszaku, mogą zdobyć wartościowe nagrody w konkursie „SPACER ORSZAKOWY – Siedlce 2021”. Wystarczy przesłać zdjęcie z odbytego spaceru orszakowego oraz prawidłowe hasło z krzyżówki dołączą do konkursu „SPACER ORSZAKOWY – Siedlce 2021”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 stycznia. Laureaci konkursu wybierani będą poprzez głosowanie. Jest o co walczyć, bo do wygrania są laptopy, gry edukacyjne oraz słodkie upominki.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.fundacjanaszaszkola.pl w zakładce ORSZAK.

zdjęcia: arch redakcji

2 komentarze

  1. Pawel dodano 9 miesięcy temu

    Sredniowiecze

  2. Hura dodano 9 miesięcy temu

    Niech zyje ciemnota zabobon i muzyka Disco Polo

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?