KPS przegrał z liderem

Aneta Borkowska czwartek, 7 stycznia 2021, 08:13 Sport

Siatkarze KPS Siedlce 6 stycznia zmierzyli się we własnej hali z ekipą BBTS Bielsko-Biała. Niestety siedlecka drużyna przegrała z liderem tabeli 0:3 (23:25, 19:25, 15:25) w meczu 16. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

Pierwszy set zapowiadał spore emocje, KPS premierową partię przegrał, ale tylko 23:25, co zapowiadało, że siedlecka ekipa może pokusić się o niespodziankę w kolejnych setach. Niestety w dwóch kolejnych partiach BBTS był już wyraźnie lepszy i wygrał zasłużenie 0:3.

Po serii wygranych spotkań ekipa z Siedlec 2021 r. rozpoczęła od porażki. BBTS wciąż pozostaje jedyną pierwszoligową drużyną bez porażki, bielszczanie wygrali w tym sezonie już 15 spotkań.

Już w sobotę (9 stycznia) o godz. 17. KPS rozegra kolejny mecz w Siedlcach, tym razem podopieczni trenera Mateusza Grabdy zmierzą się z rywalem zajmującym miejsce w dolnej części ligowej tabeli, do Siedlec przyjedzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

autor: Magdalena Szewczuk, rzecznik prasowy KPS