SPIN

Spektakl „Kantata na cztery skrzydła”

Aneta Borkowska środa, 10 lutego 2021, 07:29 Aktualnie, Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 21 lutego o godz. 19:00 na spektakl „Kantata na cztery skrzydła”. Dobra wiadomość, będzie to spektakl z udziałem publiczności.

Tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy znakomitych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda? Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy.

Scenariusz: Robert Brutter / Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz / Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS – tel. 25 794 31 89 oraz w sprzedaży online.

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.