SPIN

Spektakl „Kraina Śpiochów”

Aneta Borkowska środa, 10 lutego 2021, 07:36 Aktualnie, Kultura

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 28 lutego o godz. 16. na popremierową odsłonę familijnego przedstawienia Teatru ES pt. „Kraina Śpiochów”. Spektakl odbędzie się z publicznością.

Niejeden rodzic zgodzi się z nami, że o koszmarach sennych należy rozmawiać i szukać antidotum na męczącą wszystkich bezsenność dziecka. Toteż i kochający król, władca Krainy Śpiochów, dowiedziawszy się, że jego córka spać nie może, wyrusza w drogę, aby zaradzić temu nieszczęściu. Wszak bezsenność zagraża zdrowiu i urodzie, a i Święty Mikołaj daje prezenty tylko tym dzieciom, które grzecznie śpią… Króla Śpiocha czeka wiele przygód i wiele osobliwych postaci przyjdzie mu poznać na szlaku swej wędrówki. Jest zabawa, jest nauka, są emocje – czyli to wszystko, co w teatrze najważniejsze. Autorką tej familijnej, bożonarodzeniowej bajki jest Marta Guśniowska.

Scenariusz: Marta Guśniowska / Reżyseria i muzyka: Robert Protasewicz / Obsada: aktorzy Teatru ES

W trosce o bezpieczeństwo Widzów wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.