SPIN

Recital „Bardzo śmieszne piosenki”

Aneta Borkowska czwartek, 25 lutego 2021, 19:22 Aktualnie, Kultura

W poniedziałek (8 marca) o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w recitalu „Bardzo śmieszne piosenki” wystąpi Katarzyna Żak.

Aktorka z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15-stego do 99-tego roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielania kobiece, od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku…

Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty…. bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana – publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa. Premiera miała miejsce w sierpniu 2017 r. w Teatrze Atelier w Sopocie. Koncert „Bardzo śmieszne piosenki” w listopadzie 2019 roku zdobył Nagrodę Główną – Złotą Maskę na Festiwalu Teatralnym im. Krystyny Sienkiewicz w Rawiczu.

Rezerwacje i bilety dostępne są w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online TUTAJ

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.