SPIN

Może być drożej o ponad 13 procent za ciepło

redakcja czwartek, 29 kwietnia 2021, 13:17 Aktualnie

Kolejne złe wiadomości dla siedlczan. Po podwyżce cen za wodę i ścieki – przyszedł czas na Przedsiębiorstwo Energetyczne. Średnio dla mieszkańca może oznaczać to podwyżkę o 6 zł miesięcznie.

Prezes PEC Marzena Komar poinformowała, że jest to propozycja taryf złożona do Urzędu Regulacji Energetyki, a ten może je jeszcze obniżyć.

4 komentarze

 1. BW dodano 1 rok temu

  ZA chwilę kolejna podwyżka za Odpady !!! i tak bez końca. Za co płacimy więc Zarzadzajacym Miastem , Spółkami za administrowanie ?! czy Zarzadzanie ?

 2. Jan dodano 1 rok temu

  Cienias prezydent. By

 3. Jan dodano 1 rok temu

  Sitnik to cienias a nie gospodarz udaje maczo nabiera powietrza w płuca ,to tylko marny szpaner , nie ma pomysłów, wizji ,ludzi, został nagi.wiedziałem ale nie miałem wyjścia poparłem miernotę nie gospodarza .

 4. jan dodano 1 rok temu

  A miało być tanie ciepło w kogeneracji. Pani prezes, URE to zatwierdza cenę maksymalną, którą pani firma może obniżyć. Taka jest prawda. Zresztą znam pewnego pana, który to podkreślał, czyli, że Ure zatwierdza cenę maksymalną, a nie obowiązującą do stosowania.. Ale potrzebna przecież dywidenda, to trzeba nałożyć haracz na mieszkańców.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?