SPIN

Park Wodny otwarty lada moment

Aneta Borkowska wtorek, 18 maja 2021, 08:07 Sport

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwane otwarcie Parku Wodnego Siedlce. Miłośnicy wodnych atrakcji będą mogli korzystać z nich już od soboty (29 maja).

Każdy będzie mógł skorzystać z pełnej oferty obiektu. Wraz z halą basenową uruchomione zostaną także obie sauny, tężnia solankowa i kręgielnia.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godz. 6:00 – 22:00. Limit obłożenia to 125 osób przebywających jednocześnie na hali basenowej. W tężni może przebywać 12 osób, natomiast w kręgielni dostępne będą 2 tory z limitem 6 osób grających na jednym torze.

Ważna informacja dla posiadaczy Siedleckich Kart Sportowych – ważność wszystkich kart zostaje przedłużona, nie tylko o okres zamknięcia obiektu, ale aż do 31 stycznia 2022 r.

Po wejściu do Parku Wodnego Siedlce należy obowiązkowo zdezynfekować dłonie. Obowiązkowe jest nadal noszenie maseczki na terenie całego obiektu z wyjątkiem hali basenowej oraz na kręgielni w czasie gry na torze lub przy stole bilardowym.

Szczegółowe wytyczne sanitarne dot. korzystania z Parku Wodnego Siedlce i kręgielni dostępne są na stronie internetowej www.parkwodny.siedlce.pl, w gablotach zewnętrznych przed wejściem do obiektu oraz na terenie obiektu.

źródło: Park Wodny Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?