SPIN

Koszulki piłkarskie od PEHA – szybki przegląd oferty

Aneta Borkowska wtorek, 8 czerwca 2021, 09:54 Siedlce

Polski producent odzieży sportowej PEHA oferuje wiele różnorodnych elementów kompletów sportowych. Do jednych z najpopularniejszych zalicza się koszulki piłkarskie. Jakie dokładnie znajdziesz w ofercie PEHA? Czym się charakteryzują?

Koszulki piłkarskie z wysokiej jakości dzianin

Koszulki piłkarskie PEHA https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/koszulki-pilkarskie/ są wyprodukowane z polskich, wysokogatunkowych dzianin funkcyjnych. Te do piłki nożnej sa przewiewne, szybkoschnące i wzbogacone o wyjątkową funkcję chłodzenia (system Cool Max). To dzianina z czystego, 100% poliestru, który nie krępuje ruchów, jest miły w dotyku i zapobiega przegrzaniu się organizmu podczas aktywności fizycznej. Dzianinę poliestrową można również personalizować techniką sublimacji. Nie zniszczy się, nie przetrze i nie stopi podczas tego procesu, a otrzymane z jej wykorzystaniem nadruki będą wyjątkowo intensywne, trwałe i estetyczne.

Nadruki gratis

Przysłowiowym gwoździem programu PEHA jest bezpłatna personalizacja. Koszulki piłkarskie możesz zatem zadrukować zgodnie z indywidualnym projektem. Na koszulki do piłki nożnej najczęściej nanosi się numer, nazwę klubu/drużyny/szkoły, opcjonalnie nazwisko lub pseudonim zawodnika. Nierzadko ich powierzchnię zdobią również herby, logotypy sponsorów i inne grafiki. Dzięki technice sublimacji, można nanosić je niemalże bez żadnych ograniczeń. W PEHA, sportowa personalizacja jest wykonywana gratis do zamówienia!

Współczesny design i modne wzornictwo

W PEHA koszulki piłkarskie mają współczesny design i sportową linię. Dzięki dostępności kilkudziesięciu modnych wzorów (każdy występuje w kilku wariantach kolorystycznych), możesz bez trudu dopasować koszulki piłkarskie do swoich preferencji i potrzeb związanych z koniecznością dostosowania ich kolorystyki do barw klubu. Jeśli jednak Twoje oczekiwania są jeszcze bardziej wysublimowane – skorzystaj z oferty wykonania indywidualnego projektu na specjalne zamówienie. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że koszulki piłkarskie, które zamówisz w PEHA będą unikatowe.

Szukasz dobrego sposobu na wyposażenie swojej drużyny piłkarskiej w wysokiej jakości koszulki meczowe? Sprawdź ofertę polskiego producenta odzieży sportowej PEHA i zobacz sam, jak szeroki jest wybór wzorów i wersji kolorystycznych. Atrakcyjna cena, wysokiej jakości dzianiny i bezpłatne nadruki są tym, na co naprawdę warto zwrócić uwagę!

reklama PEHA

Możliwość komentowania jest wyłączona.