SPIN

Spektakl „Kolacja dla głupca”

Aneta Borkowska wtorek, 22 czerwca 2021, 11:06 Kultura

W niedzielę (27 czerwca) o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „Kolacja dla głupca”. Bilety są jeszcze dostępne.

Tytułowa „Kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zaprasza wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji, a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francois Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady. „Kolacja dla głupca” – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Autor: Francis Veber / Producent: Agencja Artystyczna Certus / Grają: Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha, Witold Dębicki, Michał Zieliński / Reżyseria: Cezary Żak; Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska / Scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska / Kostiumy: Krzysztof Łoszewski; Muzyka: ZAZ

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89

reklama CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?